Jaký jsou vaše nejoblíbenější filmy ?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny o Krtečkovi

Další odpovědi
marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=va%C5%A1e%20ne­jobl%C3%ADben%C4%9Bj%C­5%A1%C3%AD%20fil­my

Nevíteto?

Americká krása, Lék (1995), Zámek v oblacích, Cesta do fantazie, Smažená zelená rajčata

Pepa25

Forrest Gump, Obecná škola, Vykoupení z věznice Shawshank, Sedm …

Dane

např. Goyovy přízraky, Pearl Harbor, Indiana Jones

anonym

Samožřejmě – Dům tisíce mrtvol, Vyvrženci z pekla, Pach krve, Hellraiser, Gacy, Takoví normální zabijáci.