aloevera5

Jaká je vaše nejoblíbenější kreslená postavička …

Jaká je tvoje nejoblíbenější kreslená postavička z dětství a proč?

Doplňuji:
Krásné odpovědi, dala bych Vám tak ráda palečky, ale nějak mi bohužel došly :o)

Tak snad zítra :o)

Nejlepší odpověď
FOG

Krtecek.Musi mu rozumet kazdy na celem svete,prestoze nebo prave proto,ze se tam nemluvi jazykem.

Další odpovědi
Terryle

Těžká otázka :) jako úplně mrňavá jsem milovala šmouly, pak Willyho Fogga z Cesty kolem světa za 80 dní, pak různý postavičky z těch prvních disneyovek. Asi ale ten Fogg… vlastně moje úplně první dětská láska. Sakra, já jsem zoofil! :O)

S1mon

Garfield, u toho jsem se hodně nasmál :).

anonym

Tech je … krtecek , Maxi pes Fik , Kluk z palgatu , Vila Amalka …Bob a bobek… vsechny stejne . :) ( dik za vzpominku ) :) -iv-

iceT

Hajný Robátko a jelen Větrník,to jsem vždycky brečela,když skončil.

SajmonModer

Všechny hračky z trilogie Toy Story. Miluji ten film! 🙂

tom004

Krteček. Nádherné příběhy,perfektní animace a hlavně je český. A jako druhý z našich v kosmu,to také nemá chybu.

Rocker

Určitě Krteček,nemá chybu

tuCZek

Rákosníček :)

fablen

moc se mi líbila Víla Amálka a všechny postavičky ze Čtyřlístků, nyní v dospělosti hodnotím kladně Barta Simpsona.

coco

Tak když došly palečky,tak žádná odpověď:)
Víla Amálka…
…a jasně,Krteček!

Alesh

Homer Simpson! 🙂

roxy52

Moje první kreslená pohádka se jmenovala-,,Pohádky ovčí babičky",takže ta babička.Sice po výtvarné stránce nic moc,ale mě se to moc líbilo.

dj.david1234

Český jsou určitě jasný :)
Já měl hodně pohádky rád… co měl = mám :)
Mach A Šebestová. Pat a Mat. Bob a Bobek. To jsou prostě nejlepší dvojky :)
The Simpsons jsou nejlepší :)
jediný co se Američanům povedlo :)

zbynekplzen

Tom a Jery, Vlk a zajíc , eventuelně Láda Smolík 🙂

aloevera5

Tak je po půlnoci, palečky zase naskočili, tak jsem jich pár rozdala :o)

FOG

Pro Terryle.Nestacil by Ti jenom FOG ?
Bez toho druheho „g“.Cestuji rovnez rad.