www

Používám ho hodně od rána do odpoledne, večer už chci mít klid.

Hlavně na net. Na pokec pak QIP.

Další odpovědi
led

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

Dobrý služobník, zlý pán.

tom004

Používám ho hodně od rána do odpoledne, večer už chci mít klid.

Malá,otravná technika,bez které to,ale dnes bohužel nejde. :)

dědapetr

Nejdu bez něj ani na WC a v noci je na mém nočním stolku.

Jsem na něm odkázán z důvodu přivolání lékařské pomoci.

Valky

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

A taky večer, když relaxuju před spaním u filmu, tak na něj hraju karty. :))) Klidně bych se bez něj obešla, a to mi je 20. Nechápu lidi, kteří si bez něj nedojdou ani na WC! A že jich je hodně…

Jikra

Někde tu leží, kdyby někdo volal....

MacChill

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

Občas si zahraju nějakou hru, napíšu pár SMS a podobně.....

Elk

Nejdu bez něj ani na WC a v noci je na mém nočním stolku.

filva

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

fablen

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

janesis

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

jendahun

Nejdu bez něj ani na WC a v noci je na mém nočním stolku.

Je to jedna z největších vymožeností dnešní doby.Šetří mi to čas,peníze a shání práci.Někdy i zachraňuje život,už jsem si jednou záchranku přivolal.Vzpomínám doby,kdy se všichni šprajcovali,když se zaváděly do aut „mobilní vysílačky“.Prý je to hlídá a šmíruje.: – )

venkovan

Používám ho v práci, jinak jen na krátké a nutné hovory s blízkými.

Používám ho v práci, což je někdy i večer a brzy ráno. Nicméně je to i pojistka pro přežití či alespoň pro vyhledání až se nevrátím. Jak tu někdo píše, i pro zavolání pomoci druhým kteří jsou v nouzi. A to už nejednou se stalo.