Rokio

Jaký je váš smysl života?

Pro mě je to našetřit na jednu věc pro mámu, vydržet pracovat do 40-ti let a dožít se alespoň 70-ti let.

Nejlepší odpověď
Kelt

Délku života a pracovní schopnosti nemůžeme ovlivnit. Je to sice naše přání, touha, ale během pár sekund může být po nich díky dopravní nehodě. Ale to nepřivolávám. Hmotné věci nejsou na nic, nemůžeš si je nikam vzít.
A u mne – získat co nejvíce duchovních a duševních zážitků, potkat pár zajímavých lidí, poslechnout si pěknou hudbu , vidět pěkný film, přečíst si pár knížek. Prostě pohlazení po duši a něčím nakrmit tělo.

Další odpovědi
zjentek

  1. Vydělat si na základní lidské potřeby a práva.
  2. Trápit se, že nezbývá na to či ono.
  3. Sex (z bodu 1 a 2 snadno vyvodíš, že ho za život nebude moc).