Hlada

Kdejaká úchylka se teď nazývá cizím výrazem a mnozí, oproštění od maturity z matematiky, to označují jako normální.

Další odpovědi
zjentek

Je to hnus. Pevný svazek dvou lidí ještě pochopím, i když ten samotný je už jaksi na palici a celkem proti přírodě. Ale tohle? To hraničí se sektářstvím nebo a nestyďme se to říci – náboženstvím!

Těžká musela být dupně vzrušená při natáčení V síti. Přímo nadržená, řekl bych. A je to jen její věc. Já jen, kdyby si NÁHODOU byl někdo skálopevně jistej, na který straně barikády má hledat pravýho úchyla, tak aby se HRUBĚ NESPLETL!

Mc Merkurion

… čím odborněji blbost nazveš, tím je IN … je to klasická švédská trojka, nevěrou bych to nenazval …

elkon

Normální to není, ale jestli je to úchylka, nebo porucha jsem nezjišťoval. Nezajímá mě to.

koreafangirl

Já bych takhle osobně žít nechtěla, protože to tak necítím. Na druhou stranu si nemyslím, že je to nenormální, pokud s tím všichni v tom vztahu souhlasí. A zároveň tím nikomu neubližují, takže mi nenáleží nikoho z nich soudit, když nedělají nějakou špatnost.

JežíšKristus

Zastánci tradičních rodin si už brousí nože.. a nebo ne?
Kdyby odněkud vyskočil dvojí metr, tak bych se ani nedivil…

aliendrone

No, lidé jsou RŮZNÍ. Dokud se mne něco netýká (nepoškozuje mne to), tak ať si spánembohem lidé dělají co chtějí. Starám se jen o sebe a těch pár lidiček, na kterých mi záleží (a i tak z toho ČASTO mívám hlavu jak nadmutý barel, ale to asi zná každý chlap), ostatní mám na háku. :)

Co ale NECHÁPU, je právě ta „starost“ OSTATNÍCH, kterým po mně NIC NENÍ. Strkání rypáků do cizích osobních záležitostí je snad národním sportem nebo co. Kde na to ti lidé berou čas? Přitom fascinující je na tom to, že právě ti, co o tebe mají takovou „starost“ (co, jak, kdy děláš/sis koupil/tě navštívil aj.) by si téměř VŽDY sami měli zamést před vlastním prahem. Kdyby jen zamést, sjednat úklidovou firmu (nebo několik, aby se to zmáklo přiměřeně rychle). :(

Osobně mi polyamorie nesedí, pokud jiným ANO, tak je to JEJICH věc.

Pepa25

Negativní, jsem pro tradiční rodinu a také se domnívám, že idylka paní nevydrží.

Nelíbí se mi ale odsudky, jednak ať si každý zamete před vlastním prahem, jestli má ideální rodinu a za druhé dost často existuje dvojí metr: u Ratha to někteří, hlavně muži, téměř obdivovali a u mladé paní se do ní kvůli tomu navážejí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.