mandiice

Jaký je rozdíl mezi depilátorem a epilátorem?

Odpovědi
nyjono

Jo.
Jeden odstraňuje chloupky odříznutím na povrchu pokožky a druhý vytrhnd i s „kořínkem“.
Další si vygoogli.

Diesel.

depilator odstraní jenom chlupy který vidíš a epilátor odstraní i kořínek

Kepler

Podle slovníku ABZ rozdíl není:
epilace >> umělé odstraňování nežádoucích chloupků, vlasů, depilace
https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?ci­zi_slovo=epila­ce&typ_hledani=pre­fix
Celkem tomu i věřím. Ať už chloupky oholíš, nebo vytrhneš i s kořínky, vždycky vyrostou znova. Možná, že v tom druhém případě to trvá o něco déle.