pukula

Jaký d/epilátor je podle Vás dobrý??

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, který epilátor nebo depilátor je podle Vás dobrý, asi o co mi nejvíc jde, je bolestivost, pak také cena by nebyla špatná, kdyby nebyla příliš vysoká. Pokud někdo používáte nebo jste slyšeli o nějakém vhodném, prosím aby jste mi napsali značku. Předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Nejrychlejší způsob odstraňování chlupů je vosk+pásky. To se napatleš voskem, přiložíš pásek, řádně uhladíš, uděláš škub. A je to. Nejlépe za asistence placené odbornice v kosmetickém salonu.