Avatar uživatele
Eloška

Epilátor, depilátor nebo elektrická pinzeta

V inzerci jsem narazila na výše uvedené nástroje. jaký je mezi nimi rozdíl ?? co je opravdu účinné??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 5093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

EPILÁTOR JE HOLÍCÍ STROJEK,DEPILÁTOR A ELEKTR.PINZETA CHLOUPKY VYTRHÁVÁ.VYRÁBÍ SE UŽ ŘADA KOMBINACÍ 2 V JEDNOM-EPILÁTOR A DEPILÁTOR V JEDNOM PŘÍSTROJI
VÝROBCI TVRDÍ,ŽE PRÁVĚ TEN JEJICH JE TEN NEJLEPŠÍ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Epilátor stejně jako pinzeta chloupky vytrhává. Depilátor pouze sešmikne chloupky u pokožky jako žiletka.
Ja pužívám holítka, je to nejrychlejší. Mám sice epilátor (který jsem si plna očekávání koupila), ale nevydržím tu bolest vytrhávání tolik chloupků… Takže mi leží ve skříni. Občas použiju depilátor který je součástí epilátoru, ale rychlejší je to holítkem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pajushkaa

epilátor (elektrická pinzeta) chloupky vytrhává od kořínků,nohy vydrží dlouho hladké,ale dost to bolí.Depilátor chloupky jen oholí na povrchu,je to bezbolestné,ale holení je nutné často opakovat.Doporučuji depilační krém,vydrží to déle než holení depilátorem nebo žiletkou,ale může vyvolat alergickou reakci,proto je nejlepší krém napřed vyzkoušet na malém kousku těla,nebo rovnou koupit ten pro citlivou pokožku. Musíte si ale vybrat sama,každému vyhovuje něco jiného

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek