wakrim

Jaký je rozdíl mezi svíčkovou (panenkou) z vepře a z prasnice?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… vepřová panenka je jedno z čeho je, vepři se miškujou a sviňky zabíjej dřív, než se začnou boukat, panenka z kance (dospělého, nevykastrovaného vepře) může zapáchat po koulích, a panenka z prasnice bude zas „vyzrálejší“, prasnice se totiž zabíjej, když se už moc nehodí do chovu a to je většinou stářím … ale v jádru ten rozdíl není poznat …