L. da Vinci

Jaký je zde rozdíl mezi deaktivovaným a anonymem?

V celkovém žebříčku je spousta deaktivovaných a spousta anonymů. Jak mám tomu rozumět?

Nejlepší odpověď
gecco

deaktivovaný – profil uživatele (username) existuje, ale uživateli je zakázáno jím nakládat (přihlásit se etc…) – např. Braník
anonym – profil uživatele je vymazán, nikoli ovšem jeho otázky, odpovědi a diskusní příspěvky – např. Jugar
___
Pokládám za rozumnější deaktivaci profilu – nemizí přehled o minulých aktivitách uživatele.
😉

Další odpovědi
quentos

Zde žádný. Je-li něčí profil deaktivován, u jeho odpovědí se objeví taky ikona anonyma. Tudíž tě rovněž čeká obojí.

L. da Vinci

quentosi, tvoji odpověď si ukládám. Kdyby něco!