Ku

Jaký je nutný prospěch na Konzervatoř?

popř. hledí se vůbec na něj? PROSÍM PIŠTE JEN TI, co to vědí, a ne ti, co si něco myslí. děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Hlavně musíš udělat talentové zkoušky ! Pokud je uděláš pak už jenom nepropadnout. Zdar.

Další odpovědi
anonym

Stačí do vyhledávače vepsat „Podmínky k přijetí na konzervatoř“ a potom už si vyhledáš konkrétní školu a zjistíš konkrétní údaje. Pro studium na konzervatoři není až natolik důležitý prospěch jako zdravotní stav. Včše ostatní záleží na tom, jak uspěješ u talentových zkoušek. Viz níže:

Obecné informace o přijímání ke vzdělávání do prvního ročníku
Ke vzdělávání do prvního ročníku Pražské konzervatoře se přijímají uchazeči, kteří splnili povinnou školní docházku nebo úspěšně ukončili základní vzdělávání před splněním povinné školní docházky, a kteří při přijímacím řízení splnili podmínky pro přijetí prokázáním vhodných schopností, vědomostí, zájmů a zdravotní způsobilosti. Předchozí studium na ZUŠ není nutnou podmínkou.

Přijímací řízení se koná formou talentové zkoušky.

UPOZORNĚNÍ:
Pro přihlášení ke studiu je třeba užít formulář přihlášky SEVT Vzor SŠ a K – talentová zk.

Žádáme zákonné zástupce nezletilých uchazečů (rodiče),aby laskavě na přihlášce ke studiu VŽDY uváděli:

■svoje jméno a příjmení
■svoji adresu
■telefonní kontakt
Dále upozorňujeme,že na přihlášce nesmí chybět lékařské potvrzení o způsobilosti ke studiu na Pražské konzervatoři.