Ananas0001

Co si myslíte o konzervatoři?

Prostě jaký je váš názor na tenhle typ školy.

Odpovědi
Drap

Ten, kdo na to má talent a chce se tím živit, tak jde na konzervatoř. Názor mám takový, že je to jako každá jiná škola, ke které je však nutný jistý talent.

ivzez

Pozitivní.

xxx3

To je poněkud obecná otázka. Zaprvé není specifikované, jestli myslíš hereckou, či hudební. Zadruhé není jasné, na co konkrétně se ptáš, takže odpovědí může být pouze sdělení, že se jedná o typ umělecké střední školy, čili není školou pro každého. Pak je tu ale dalších mnoho témat, které by se stran konzervatoře daly probírat – např. úroveň konzervatoří, jednotlivé obory, uplatnitelnost absolventů, kvalita výuky, výhody a nevýhody studia, požadavky k přijímacím zkouškám a mnoho dalšího.

anonym

Umění je o tom že budeme myšlenkově svobodní a řemeslo je o tom že nebudeme myšlenkově svobodní, buď tím čím jsi a nesnaž se být tím čím nejsi.§
http://www.gvkb.cz/