E.n

Jaké jsou podmínky na přijetí?

Nedávno jsme s mamkou probírali střední školy a já si vybrala, že chci studovat psychologii, jaká jsou kritéria pro příjetí, přijímací zkoušky a způsob ukončení? Bude se započítávat i hodnocení ze ZŠ?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Podmínky přijetí má každá škola nastavené jinak. Zkus se podívat na SŠ, které by pro tebe byly ideální, koukni na jejich web. stránky, pokud by bylo něco nejasného, může mamka zavolat i do školy.

Další odpovědi
Michal Kole

Kritéria příjmutí má každý škola na svých webových stránkách.

Bohužel školy na známky ze ZŠ koukají i když známka má malou vypovídající hodnotu, protože každý učitel známkuje jinak přísně a má jiné nároky.

Děda Louda

Všechno důležité, potřebné a nejasné se dozvíš v materiálech příslušného ústavu.