dgfdgf

Jaký důvody může mít člověk k tomu, aby pojmenoval svojí restauraci Boston tea party?

Tu historickou údálost znám, nemusíte mi jí vysvětlovat. Někdo pojmenuje restauraci, tak aby jí název vystihoval. Někdo jí pojmenuje podle svýho jména nebo jména někoho jeho blízkýho, nebo koho obdivuje. Ale proč Boston tea party?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba jen proto, aby takový název zaujal.

Další odpovědi
ivzez

Některé otázky vážně nechápu. Jak by kdokoliv z nás mohl vědět
(nebo uhodnout), co se komu honí v hlavě? Jestli Vás zajímá, proč
někdo něco nějak pojmenoval, je potřeba se zeptat jeho.

marci1

Různé. 🙂

Boston Tea Party má více významů:

Bostonské pití čaje (anglicky Boston Tea Party) − označení pro protest amerických kolonistů proti britskému impériu
Boston Tea Party (politická strana) − americká politická strana
Boston Tea Party (koncertní sál) − koncertní sál v Bostonu

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Boston_Tea_Par­ty

Gestas

Nebude to spíš čajovna než hospoda?