Avatar uživatele
fortin

Jaký důvod k tomu, abych na Odpovědích zůstal?

nevidím už žádný důvod abych tady zůstal

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já ze začátku koukal na to co to tu je, ale nyní jsem tu skoro stále. Buď pomůžu jiným nebo se dozvím něco nového.
Chcete zůstat v zapomnění? Člověk se stále učí a toto je zábavná forma výuky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Zůstan,poradíš ještě mnoha lidem kteří ti budou vděčni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Fortine, zůstaňte!! Poradíte vždy dobře a i já jsem se z některých Vašich odpovědí poučila a jsem za to moc ráda. Když odejdete, přijdeme o jednoho SUPER „odpovídače“, který vždy dobře poradil. Samozřejmě, že rozhodnutí je jen na Vás. Pokud Vás to tu už nebaví, není co řešit.. Já ale pevně věřím, že zůstanete. Hezký zbytek dne ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Když si důvod najdeš zůstaneš.Je to jen na tobě!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

fortine tahle otázka tu zazněla u kenyrtse.pokud tě to tu baví tak tu zůstan pokud ne tak nezůstávej rozhodnutí je čistě na tobě
zde ti posílám odkaz co bylo odpovězeno na tuhle otázku kenyrtsovi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-duvod-k-tomu-abych-tady-zustal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Já si pravidelně čtu odpovědi u některých,ty patříš mezi ně. To je vše .Michal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Tak buď mě to tady nebaví nebo baví. Pokud vás to tady už nebaví, tak sem nechoďte. Ale myslím, že zrovna Vy nemáte špatný odpovědi.
Pokud jste závislý, jako já byla na celymsvete.cz, tak si to vymažte z oblíbených položek a je to. Sice ještě budete mít párkrát nutkání sem zajít, ale časem to opadne. Já se tý závislosti zbavovala 3 měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Já nevím asi jste potřeboval pochválit nebo přemlouvat?! Možná jste se dočkal,já nepřebuji sbírat nějaké body a být tady nejlepší a ještě tu být den co den, když něco nevím tak se zeptám v opačném případě se snažím poradit, toť vše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek