Avatar uživatele
kenyrts

jaký důvod k tomu, abych tady zůstal?

nevidím už žádný důvod abych tady zůstal
Doplňuji:
na tomto serveru,jinak mám život hrozně rád.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fortin, Adlim, Kerberus před 5219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

to záleží čistě na tobě zda zůstaneš nebo ne.
Doplňuji:
kenyrtsi docela by mě zajímalo proč když zde píšeš že to tu na serveru máš rád,proč se nás tedy ptáš proč bys měl zůstat.ted tě možná trošku naštvu ale připadáš mi jako chlapeček který se musí někoho na něco ptát a nedokáže se v tomto rozhodnout sám.když zůstat chceš prostě zůstan.když nechceš tak nezůstávej.my ti tu sice odpovíme ale rozhodnutí je stejně na tobě zda zůstaneš či ne

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Vy už jste asi rozhodnutej, že ?

Pokud ne, tak jedním z důvodů proč tady zůstat by mohlo být i to, že vaše odpovědi a rady mají (jako jedny z mála) „hlavu a patu“ a tím pádem jsou užitečné pro velkou skupinu pisatelů…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
COVERENDER

To by mel zvážit kazdy sam za sebe jestli mu to neco přináší a k něčemu mu to je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva

To si asi říkal i můj švagr,když před rokem spáchal sebevraždu.Věřím,že v poslední chvíli si to rozmyslel,ale už to nešlo vrátit.Věř,že vždycky se najde nějaký důvod proč zůstat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Jako tady na odpovedi.cz?

Tady je každý dobrovolně, nikdo Vás nemůže nutit zde být ani nebýt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
řidič

chceš slyšet nějaký důvod abys zůstal?jsi dobrej!!!!!!!!­!dobrej důvod ne?určitě si to nemyslím jen já.tak se nenech přemlouvat a zůstan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

A jaky jsi mel do ted duvod?

Pro je ten duvod abych se dovedel neco noveho, a to jak v ramci otazek, tak i v ramci odpovedi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

To je závažná otázka. Stálo vám kolikrát hodně času najít odpovědi na úkor důležitějších věcí. Je zde zajímavé počtení. Já jsem si na „chodící encyklopedii kenyrts“ zvykl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek