Mravenec

Jaký druh tvrdého alkoholu se správně pro podávání nechladí?

Nejlepší odpověď
aevul

Whisky, bourbon, koňak, brandy…

Další odpovědi
aliendrone

U toho koňaku je to ZÁSADNÍ! Venkoncem i u kvalitní brandy by to tak mělo být. Dokonce se kvůli tomu pije ze zvláštní „koňakové“ sklenky. (vypadá jako „tulipán“ na víno, ale je na krátké nožce).

Hele, každý druhý přinejmenším si do wizoura dá led nebo sodu. Ok, ať si ty chcanky pijou jak je jim libo. Ale u koňaku by šlo o ZLOČIN, zvláště u X.O. kvality! :)

dubraro

Skoro všechny. Z těch, které se chladí či dokonce mrazí, vím jen o slivovici a Jägermeister.