Rokio

Jaký druh květin máte nejraději (otázka pro ženy)?

Nejlepší odpověď
aliendrone

růže

Nejsem žena, ale stejně odpovím. RŮŽE!!! To je prostě KRÁLOVNA květin!

Dnes se bohužel považuje ze „obyčejnou“, snadno dostupnu, ale zkus někdy přivonět po ránu k orosenému rozvíjejícímu se růžovému květu, pokochej se jeho krásou… pochopíš to hned. Kdepak nějaká orchidea nebo něco jiného.

BTW – nevím už, který básník napsal bezkonkurenčně NEJLEPŠÍ definici-popis růže:
„Růže je růže, je růže…“

Další odpovědi
ivzez

jiný druh květin

Gerbery.

Co jsou chrizantény?

aliendrone

ivzez >>> To je přeci jasné – jde o urážku Tennō (天皇), resp. jeho znaku, v důsledku čehož navštíví Rokia již brzy skupina pomstychtivých samurajů! ;) :D :D