kosmonos

Jaká hodnota denního přírůstku nakažených s Covid-19 by ve vás vyvolala strach?

Odpovědi
chemiqp

asi 100, ale jinak to je prostě věc, kterou musíme přečkat no… :L

anonym

4 854 901

zjentek

Denně v Česku? Sto.

To je příliš vysoké číslo co do počtu obyvatel a příliš nízké na to, aby se kovídek rychle vyčerpal a tím pádem byl důvod nastolená PŘÍSNÁ opatření proti němu jakkoliv „pozvolňovat“.

anonym

Obávám se že lidé se toho nebudou bát pokud to nepostihne přímo někoho z blízkých, pak to začnou brát vážněji. Teď se ale obávám si odnesly ponaučení, že o nic nejde. A vidíte to všude na ulici sice poctivě nosí roušky ale když si s kamarády sednou na zahrádce u piva tak je všichni sundaji takže to samozřejmě k ničemu není. V letních dnech snad virus nebude představovat takovou hrozbu, ale s obavami bych očekával příchod září. Opatření budou velmi zeslabená.