Hanz Blažek

Jaký cizí jazyk preferujete ?

Nejlepší odpověď
Drap

Lakotštinu, protože mě zajímá.

Další odpovědi
led

Češtinu
moja reč je slovenčina (pre neznalých)

Terryle

klasicky anglinu – potřebuju ji ke studiu, k práci i ke svým zájmům. A pokud se nehodlám vzdát svýho pracovního snu /což zatím nehodlám/, tak je perfektní AJ nutnost. Takže mám i motivaci se zlepšovat, což je u mě jinak problém.

Líbí se mi švédština; ale na tu teď nemám ani čas, ani motivaci. A v našem prostředí bych ji moc neužila.

martin14

Angličtinu

quentos

angličtinu. Od učitele angličtiny to je překvapivá odpověď, že :{)))>
ještě umím německy, ale zdaleka ne na takové úrovni; navíc se mi němčina nelíbí

WeeBear

Učím se anglicky a německy. A volím angličtinu, už proto, že je to mezinárodně uznávaný jazyk a také proto, že jsem si ji zcela zamilovala. 🙂

fablen

němčinu (líbí se mi), ruštinu (léta jsme se jí učili)

hanny 2

Jednoznačně angličtinu!