talka

Jaký by mohlo mít dopad omylem použít zubní kartáček jiného člena rodiny?

Nejlepší odpověď
quentos

Je-li zdráv, tak žádný (už se mi to asi i kdysi stalo). Trpí-li momentálně nějakou chorobou, je možnost, že se nakazíte.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Katastrofální.. Všichni by pomřeli !

anonym

Možná opar. Jestli jsou všichni zdraví, tak nic

anonym

Nazdar Bazar
co to meleš za nesmysly?

anonym

Předpokládám, že NazdarBazar ironizuje – protože použitím cizího zubního kartáčku je, teoreticky, možný přenos snad všech existujících nakažlivých chorob – je-li ten ´předešlý´ (po)uživatel infekční a mezidobí mezi použitími dostatečně krátké…
;-D

anonym

nechápu, proč vůbec ironizuje