Jaký by měla mít řeka průtok m³/s, aby vyčistila Augiášův chlév ve vládě, parlamentě a senátu ČR ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na to by nestačily ani Nijagarské vodopády :D:D

Další odpovědi
anonym

všetky toky sveta, spojte sa!

a ktovie, či by to stačilo.

anonym

Možná by stačilo 5000 policistů, kteří by těsně obklíčily parlament (samozřejmě nejdříve by se tam muselo povézt dotáhnout všechny parlamentní krysy) a pak by to řešily 4 desítky policistů s vodními děly, kdo by unikl toho by samozřejmě mohli beztrestně zastřelit, odměny by se zozdávali podle m3 spotřebované vody (jenom té z Vltavy)a počtu odstraněných sviní.