Disraeli

Jak to, že nikde není k dostání Umučení Krista s českým nebo slovenským dabingem?

Vždyť to nadabováno bylo. Určitě to bylo v kině a stopro to už několikrát bylo i v TV (myslím že na ČT1/ČT2 to vysílali). Nění to snad nikde ani online ani na uloz.to.

Nejlepší odpověď
iceT

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravda-ze-film-umuceni-krista-nema-cesky-dabing

… že to bylo v kině, automaticky neznamená, že film je dabovaný. Ve filmu se mluví latinsky, hebrejsky a aramejsky.

Další odpovědi
Smack

Www.freefilm.to. :))

JežíšKristus

😐🥲

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

@Smack, však to tam s dabingem není…

Smack

To je blbi🤪