Gus_Fring

Je pravda, že film Umučení Krista nemá český dabing?

Blíží se Velikonoce a já si hodlám pustit tento Gibsonův film, jenže mě zaráží, že ho nemohu najít s dabingem, pouze s titulkama. A někde jsem se snad dočetl, že film je nadabován snad jen v hebrejštině a není tedy nadabován v žádném jiném jazyce. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě ano. V odkazu na film on-line je uvedený dabing jen EN FR DE ES IT. Budete se tedy muset spokojit s titulky.

http://blog-quatropatas.blog­spot.com/2018/06­/umuceni-krista-2004-online-cz-dabing.html

Další odpovědi
MichaelOffic

Otázka by byla lepší spise PROČ nema ten film dabing?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.