Complex

Jakto, že někteří lidé jsou mnohem hodnější, když chlastají, než za střízliva?

Nejlepší odpověď
Kepler

Neplatí to tak docela. V počáteční euforické fázi může být alkoholik opravdu smířlivější a v dobré náladě, ale později, když opice vyskakuje, ven bývá i podrážděný a agresivní.

Další odpovědi
Edison

Je to samozřejmě kvůli mozgu a funkcemi mozgových center, která alkohol stimuluje, nebo naopak utlumuje.

anonym

naneštěstí každý na alkohol reaguje jinak. Někdo by se ač puritán nejradši hned s každým vyspal, jinému jen rupne v bedně a tančí kozáčka po stolech, další si jen zamyšleně prohlíží fleky na kravatě a hloubá nad tím jaké by to bylo, kdyby měl druhou kravatu i na zádech, do hlavy nikomu nevidíš 🙂