kapka

Jakto, že mi dnes přišel mail s datem 1.1.1970?

Nic v něm není, prakticky ani neexistuje, má velikost 0B. Po otevření se objeví, že jde o chybu na Seznamu. Mně by ale zajímalo, proč zrovna 1970 a co se vlastně stalo? Otázka je v zábavě, prosím jakoukoli více či méně vtipnou odpověd. http://i45.ti­nypic.com/24y­brsi.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Seznam měl určitě dobrý nápad … Jenže néprava chyby po x letech je zcela zbytečná … 🙂
Doplňuji:
náprava.

Další odpovědi
Pilot486

datum je také prázdné stejně jako zbytek mailu, proč 1.1.1970? od tohoto data počítá většina programovacích jazyků vteřiny. Přesněji jsou funkce které vrací počet uplynulých sekund od počátku roku 1970 a z toho se poté vypočítává aktuální datum =D doufám, že to je alespoň trošku srozumitelné

ten který je

Nějaký Váš kamarád se propadl časovou smyčkou do r.1970.Při cestě červí dírou stačil ještě ze svého mobilního telefonu odeslat mail,který dorazil už bohužel prázdný.Je ted na Vás jak ho dostat zpět.;-)

led

Vážená pýtajúca sa.
To je úplne v poriadku. Agent W4C vám oznámil, že:
„Dne 29. října 1969 byla zprovozněna síť ARPANET se 4 uzly, které představovaly univerzitní počítače v různých částech USA.“
( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­ternet )
Do Európy sa vzhľadom na uzavrenosť siete táto zpráva dostala až 1.1.1970 cez nášho agenta Bláhu zo známeho seriálu. . Kým to major Zeman rozlúštil uplynulo len mizerných 52 a niečo rokov a zprávu vám mohli doručiť. Prirodzene nehodiace sa vymazalo.
Bližšie informácie vám dajú naši experti cez emaily.
podpis nečitateľný

www

Píše se, že je to chyba Seznamu.
Jak je vidět i Seznam má své chyby a může dojít k omylu. Jen politici v těchto končinách se naštěstí nemýlí a jsou chvála pánubohu bezchybní 😁.
Doplňuji:
Další možností ale je, že Seznam již v roce 69 velmi tajně zkoušel nějakou svoji prapraverzi budoucích mailů a něco jim v tym zvostalo do dneška. Jenže to ti nikdo neprozradí. Knowhow, chápeš? 😉

Bublinnka

Mě se tohle jednou stalo u sms. Přišla mi zpráva ale i s textem, jen to datum bylo poněkud staršího ražení cca 50 let nazpět. :)

marijakes

Už se mi to také párkrát stalo. V roce 1970 jsme internet vůbec neměli a o PC v každé domácnosti v počtu nejméně 1 se nikdo neovážil ani jen snít. V roce 1977 se v naší firmě s velkou slávou rozjel obrovský skříňový počítač, který potřeboval celý sál, přípravnu dat, kde se na extra strojích zn. soemtron zapisovaly údaje v podobě kódů do děrných štítků, později děrných pásek a pod. Co je internet jsme ještě netušili.
Ovšem je možné, že již vyspělejší civilizace ve vesmíru dávno navazovali spojení a v roce 1970 vyslali zprávy a ty k nám dorazily až dnes. Cestou se ale někde ztratily, pochopitelně, nebylo žádné přijímací zařízení. Takže nakonec dorazily se zpožděním, ale prázdné. Neb marťani měli své zprávy také pojištěné proti zneužití a stanovili určitou trvanlivost čitelnosti. 🙂 )

honza19hk

asi chyba systému… Seznam asi cestuje v čase:-)