Jahodinx

Jakou sladkost máte nejraději?? :DD

Miluju zmrzlinu a opravdu nenávidím marshmallow..:D

Nejlepší odpověď
badisko

pistaciove Deli..

Další odpovědi
briketka10

hořkou čokoládu s lískáčema :))
nebo mandlema

hanny 2

Miluju všechno,kde jsou oříšky,čokoláda a karamel,takže např.tyčinku Snickers,
marshmallow nesnáším taky.

frankie89

karamelky mnamka, nemam rada cokoliv cokoladovyho

Damiana

Sladké ráda nemám. Až na tu zmrzlinu. Ale jsem dost vybíravá. Takže to musí být už fakt něco. Ale ani ta mě moc nebere v zimě. Jo a ještě občas Valhornu nebo Amedei čokoládu smíchanou s nepraženými kakaovými boby. Nebo ještě radši ty boby samostatně.

Shizuka

všechny krom kyselých :D

pizlicka

karamelky,takove ty sypké.

sevos

Oříškové čokolády.

panxnotdead

Marcipán :D A nejradši mám marcipánový brambory posypaný kakaem.

Kamionacka09

Tvarohove a visnove trojhranky,ba­bovku,misa rezi,spicky a venecky.

Lucijej

borůvkovou zrmzlinu, nepražené čokoládové boby a pařížský dort od mojí babičky

RyuzakiKate

Čokoládu (ale hořkou!!), želé, nugát, tatranky, ovocné knedlíky, kvalitní zákusky, smetanovou zmrzlinu a co napeče maminka :))
Nesnáším cokoliv přehnaně sladkého a vlastně všecko, co se v obchodech najde v těch pochybných sáčcích… Třeba koblihy, Mars, Snickers a podobně… Nejvíc mě překvapuje, že nám to cpou ve školní jídelně, to bych jim to nejraději hodila po hlavě.