Rokio

Jakou šanci má odsouzenec k smrti dostat se po popravě do nebe?

V případě, že nějaký člověk daný trestný čin skutečně udělal, tak jak má velkou šanci dostat se po provedení trestu do nebe?

Nejlepší odpověď
Michala11

V případě že je pokřtěn a upřímně lituje svých činů… Může se do nebe dostat ten co trest smrti provádí?

Další odpovědi
Dochy

Pokud budeme předpokládat existenci boha, pak nelze říct.

  1. Vnucovat bohu svůj názor není zrovna vhodné. On může rozhodnou způsobem, který mi nebudeme chápat. Soudit boží skutky je z mnoha důvodů blbost.
  2. Zákony boží se mohou od zákonů lidských dost lišit. K smrti může být člověk odsouzen za urážku Mohameda, (pokud se nemýlím), v některých zemích za urážku krále (a přitom jsou i tací králové, že by mnoho lidí danému činu s chutí zatleskalo – z bezpečné vzdálenosti), jinde jedině za vraždu…

Drap

Šanci má mizivou. Už je tam dost plno.

ivzez

Žádnou.

Mc Merkurion

… jedině, kdyby se nechal spálit, tak se dostane jeho prach do ovzduší, do nebe se nedostane nikdo, to přeci neexistuje, to ví dneska už každej rozumnej člověk …