rob1

Jakou práci mi doporučíte?

Zdravím,
má někdo tip na práci v okolí Prahy s ubytováním. Studuji dálkově SŠ v Praze. Mám praxe pouze jako operátor výroby. Nejsem v ničem vyučen. Tudíž nejlépe práci bez praxe nebo možností improvizace. Mám ŘP sk. B. Jsem schopen pracovat kdekoliv.
Budu rád za jakýkoliv tip.

Odpovědi
Rokio

Doporučuji ti dělat práci dělníka, prodavače nebo skladníka. Na tyto práce nepotřebuješ kvalifikaci a nejsou zas tak málo výnosné.

V létě bys mohl dělat zmrzlináře, roznašeče letáků či prodavače.

klapalfr

Být tebou zkusím prostě odepsat na několik nabídek a podle toho uvidíš, co vyjde. Nic není navěky a vždycky můžeš brigádu změnit. Zkus mrknout třeba na https://www.hit­prace.cz/ – tady jsem si našel svou práci já, ale jsou tam i různé brigády a přivýdělky, takže třeba budeš mít štěstí :)