Jakou nejlepší zprávu očekáváte ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám, že žádnou. Kdyby měla být NEJlepší, znamenalo by to, že to NEJ už nepřijde.

Další odpovědi
Děda Louda

Že jsem vyhrál nějakej ten miliónek na důstojné stáří.

anonym

Dobré zprávy dostávám každý den, tak nejsou ty nejlepší potřeba.
Doplňuji:
Nejlepší zpráva by ovšem byla, kdyby si lidé začali více vážit všeho živého a vůbec života samotného.

pusinka50

Že jsem úplně zdravá

huxa

„miluji tě“ a nebo „právě jste vyhrál 150milionů“ :)

anonym

No, přece tu nejlepší. A to v jakékoliv oblasti.
Kdyby člověk nečekal to nejlepší a nejpozitivnější, zač by potom život stál?
To by se mi nechtělo ani po ránu z postele.

pizlicka

alternativa c.1-rozvod se-rozvod se nekoná,vracim dum.alternativa c.2– rozvod se koná,dum prodan,vracim se do sveho rodneho mesta.

jendahun

Že zkrachovalá firma Less&Forest mi proplatí fakturu.Hahaha.
No asi že bude švagrová po operaci rakoviny prsu úplně v pořádku,že se na to přišlo včas.

anonym

Hej vy dva,lační miliónů,máte podanou žádost ve a.s. SAZKA ? 🙂