Lukas27

Jakou nejlepší cestou se dá získat švýcarské občanství?

Odpovědi
Ametyst

Vyber si nejlepší cestu: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Swiss_nati­onality_law

autacek

Mno, nejjednodušší je se tam narodit Švýcarské matce.

Nicméně život není o občanství, ale spíš o tom, co víš, znáš a umíš no a jak to dokážeš prodat.

aliendrone

Nejlepší? To je individuální. Za sebe bych upřednostnil přísloví „Kdo maže, ten jede!“, pokud bych o to HODNĚ stál.

Kryšpín

Klofnout švýcarskou dámu, jinak je to jednoduché požádat o občanství je potřeba znalost němčiny psaní B1, ústní B2, čistý pracovní rejstřík a bez záznamu, že byl v minulosti na podpoře. I když možná pan Bakala a spol mají výjimku.