Avatar uživatele
kekoa.yancy

Jakou maximální cenu jste ochotni zaplatit za jedno 12° pivo (0,5 l) v hospodě?

Kvůli naprosto neschopné vládě Petra Fialy si již zanedlouho prý řádně připlatíme.

Zajímavá 0 před 712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

To si děláš p*del, že je 90 % otázek (a skoro i odpovědí) za poslední dobu jen od tebe!?! Nebýt hapikyho (trollingu) a zjenteka, tak už je to téměř 100. Ty seš fakt nemocný.
To už je vážně odpad.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Tys to asi ještě nepochopil. Andy Čerpač nám tu nechal vybrakovanou státní kasu s astronomickým dluhem, do toho přišla válka na Ukrajině, jak by sis to asi tak představoval, kdo s tím co udělá? Zdražení piva je to poslední co lidi zajímá, když jim kvůli nezaplaceným fakturám za plyn zkonfiskují třeba i střechu nad hlavou a příští sezónu budou o hladu a zimě převracet každou korunu. Ale třeba je zahřeje zvolání „Sláva Ukrajině“, jak tu dnes mnozí radí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

To se už řešilo za socíku. Nejprve do 5Kčs, po revoluci už i 10Kč atd.
V podstatě se nemusí řešit cena piva, když jsou platy dostatečně vysoké, což tedy u nás nehrozí. Jsou takoví, (včetně mě), co si ho dají i když bude stát 100Kč. Není nad to, v letním horku si dát orošenou dvanáctku. Samozřejmě, že ho nebudu pít každý den.
Jestliže v evropských státech stojí 5–10eur, tak jsme na tom ještě relativně dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Tak stovku – už nejsem nejmladší, víc než 5 jich za večer stejně nedám. Když tak vynecháme závěrečnou rundu Diplomatica, kterou to obvykle zazdíme …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pivo nepiji. Jsem zapřísáhlý abstinent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Moccaa

Když koukáš na hokejový zápas, tak počítej s tím, že si za zrzka připlatíš, bo podnikatel jistě využije hokejové komunity u něj v hospodě. Já zrzka dám, ať to stojí, co to stojí. Zvaž skutečnost – dívat se na hokejový zápas a nepít přitom pivo. Nevím, nevím synku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek