kekoa.yancy

Jakou maximální cenu jste ochotni zaplatit za jedno 12° pivo (0,5 l) v hospodě?

Kvůli naprosto neschopné vládě Petra Fialy si již zanedlouho prý řádně připlatíme.

Nejlepší odpověď
Disraeli

To si děláš p*del, že je 90 % otázek (a skoro i odpovědí) za poslední dobu jen od tebe!?! Nebýt hapikyho (trollingu) a zjenteka, tak už je to téměř 100. Ty seš fakt nemocný.
To už je vážně odpad.

Další odpovědi
Kazatel

Tys to asi ještě nepochopil. Andy Čerpač nám tu nechal vybrakovanou státní kasu s astronomickým dluhem, do toho přišla válka na Ukrajině, jak by sis to asi tak představoval, kdo s tím co udělá? Zdražení piva je to poslední co lidi zajímá, když jim kvůli nezaplaceným fakturám za plyn zkonfiskují třeba i střechu nad hlavou a příští sezónu budou o hladu a zimě převracet každou korunu. Ale třeba je zahřeje zvolání „Sláva Ukrajině“, jak tu dnes mnozí radí.

hapiky

To se už řešilo za socíku. Nejprve do 5Kčs, po revoluci už i 10Kč atd.
V podstatě se nemusí řešit cena piva, když jsou platy dostatečně vysoké, což tedy u nás nehrozí. Jsou takoví, (včetně mě), co si ho dají i když bude stát 100Kč. Není nad to, v letním horku si dát orošenou dvanáctku. Samozřejmě, že ho nebudu pít každý den.
Jestliže v evropských státech stojí 5–10eur, tak jsme na tom ještě relativně dobře.

Pepa25

Tak stovku – už nejsem nejmladší, víc než 5 jich za večer stejně nedám. Když tak vynecháme závěrečnou rundu Diplomatica, kterou to obvykle zazdíme …

Rokio

Pivo nepiji. Jsem zapřísáhlý abstinent.

Moccaa

Když koukáš na hokejový zápas, tak počítej s tím, že si za zrzka připlatíš, bo podnikatel jistě využije hokejové komunity u něj v hospodě. Já zrzka dám, ať to stojí, co to stojí. Zvaž skutečnost – dívat se na hokejový zápas a nepít přitom pivo. Nevím, nevím synku.