Porkman

Jakou máte značku auta?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Jiné (napište do komentu)

BMW.

Další odpovědi
paul1

Nemám auto

Už jsem na to moc starej, před časem jsme ho prodali .

aevul

Jiné (napište do komentu)

Jezdím jen firemním.

df

Jiné (napište do komentu)

Hyundai i30, rok 2019 a příští rok chci koupit zas nové. Možná Kia Ceed SW GT line. A když nebudu kupovat kombi, tak asi vezmu Scalu Monte Carlo

Schluker

Škoda

Zweimal :) ale az bude prilezitost tak budu hledet smerem do Japonska..

Dvorní šašek

Nemám auto

Nemám vlastní auto.

Rocker

Volkswagen

Passat B8 variant 2.0 4motion

Drap

Jiné (napište do komentu)

Myslím, že dobrou.

Kelt

Nemám auto

Nemám auto. Měl jsem Ladu a pak Škodu.

Kajoch

Jiné (napište do komentu)

Lamborgtrabant…

Emefej

Jiné (napište do komentu)

Britskou.

GM

Jiné (napište do komentu)

Peugeot 308.

Dochy

Jiné (napište do komentu)

Peugeot

dubraro

Nemám auto

Nemám vlastní auto. Jezdím firemním s povolením užití pro soukromé účely (Hyundai).

Darcy

df: v interiéru, je lišta myslím že kolem jádra s pákou a taky na palubní desce jsou kovové rámečky, mně nejdřív potěšilo že je to jakoby matný / škrábáný hliník, ale hádže to stejne odlesky.
Na Fordu předtím mi to nedelali rámečky.
A BMW mám v koži tam nic.

Darcy

df – presne tuto KII mám a mohu jen chválit. Za málo ponez hoodne muziky.
Jediné co mi opravdu vadí je, že lišty i když matné vrhají odlesky, zvlášť pri ceste kde je les a prebleskuje slunce mi to vadí a máma když je jako spolujezdec tak pořád reptá, že auta za námi ji osvětlují přes pravé zrcátko.. je jedno jak si posune sedačku, brble na to pořád.
Taky KIA je trošku hysterka a tahá Ti volant když má pocit že jdeš mimo čáru nebo jsi pri okraji 😁😂 ale buzerace systémem se dá vypnou. Je v ní hodně místa a kufr na parádu velký 👍🏻 je neber tmave šedou.. každé prdnutí. prachu je tam vidět.

df

Jaké lišty?

Darcy

BMW & KIA, ale pokukuji po WV T-ROC.