Kelt

Jakou máte barvu očí?

Říká se, že nejvíce je hnědookých, tak uvidíme.
Doplňuji:
Barva očí je uvedena v pase (cestovním), tak věřím, že uvádíte právě tuto.

Nejlepší odpověď
anonym

Mám modré oči

…a černou duši,jsem zrozenec lévé stezky.
Doplňuji:
Esoterismus je vnitřní společenská záležitost a okultní znamená skrytý význam – myšleno všeobecně…Kelt má pravdu,jelikož asiaté se rodí modroocí jen vzácně a z toho vyplývá celosvětový poměr hnědých vůči modrým 2:1,které se dělí ještě na „pravou a levou“,ale to není až tak podstatné,jen v okultismu to něcosi symbolizuje,protože odpradávna jsou oči „zrcadlem do duše“ a to od povrchu až do hloubi"studáko­vy duše".

Další odpovědi
anonym

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
bluish gray

Nazdar Bazar

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
tmavě zelené

Adula.57

Mám modré oči

cochee

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Já nemám žádnou barvu očí.

Nemám totiž cestovní pas…

JájsemRaibek

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Putin

Mám modré oči

Modrá a jsem za to rád :3

melanie

Mám hnědé oči

anonym

Mám modré oči

Doplňuji:
Přesněji šedomodré

gecco

Mám modré oči

Je to dotěrná vyzvídavost…
Áááále co, podlehnu…
Modrou.
😉
Nebo spíš šedomodrou.
Nebo spíš modrošedou?
😁

RyuzakiKate

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Takovou šedomodrou s jakousi nahnědlou skvrnkou. A celá duhovka vypadá jako taková zvláštní mozaika nebo síť. Kdysi jsem poslala fotku svého oka kamarádovi, mamka (jakási esoterička) mu nahlídla přes rameno a prohlásila, že to jsou oči hrozně nemocného člověka…

Roxana

Mám hnědé oči

briketka10

Mám jinou barvu obou očí - jakou

zelenohnědé :))

KatkatkaW

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
především zelené, ale taky do šedomodra a krapítek hnědé u panenek… :)

Luxx

Mám modré oči

.. modrošedé se žlutým kostrbatým kolečkem
zhruba něco takového .. http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/1051899-img-oci-zdravi.jpg

Agneta

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
prussian blue (duo?) ♫*

né blbost…jen jsem omylem klikla > a už to bylo

(takovou barvu nemůže nikdo mít)

talka

Mám hnědé oči

pizlicka

Mám jinou barvu obou očí - jakou

zelenou 🙂

Nevíteto?

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Mám zelenohnědé oči 🙂

STUDENTKAEVA

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
zelené možná hnědozelené ale z větší části zelené
,ale dost mně zaráží to, že píšeš že to má člověk v cestovním pase nevím, kdy si pas dostal a další podrobnosti, ale jak se dívám na ten svůj já to tam prostě nemám.. :D tak nevim jestli píši tu z toho pasu

Slecna 007

Mám jinou barvu obou očí - jakou

Doplňuji:
Modro šedo zelené. Barva se mi mění dle počasí a nálady. Ve vzteku mám výrazně zelené oči až mírně do žluta, v zamilovanosti světle modré … V pasu mám šedé 🙂

anonym

„bezdušák“

anonym

Ještě bych rád dodal,když už jsem něco nakousl,že hnědá je dominantní tzn.jiná barva než modrá spadá pod hnědou tj.polárně vzato"bílou",která je v duálním pojetí také pravá(strana),ale mezi dualismem a polaritou je rozdíl – není bílá jako bílá…no nic jdu na kutě,tak dobrou,zítra vstávám na šichtu.

anonym

„genetika“??

JájsemRaibek

Bohužel v cestovním pase nemám barvu očí uvedenou.
http://www.trut­nov.cz/upload­s/Czech_passpor­t_2006_MRZ_da­ta_1_.jpg

anonym

Novodobý"neosob­ní"doklad EU…dobře ty.

anonym

můj táta měl oči černé