jarekbranik

Jakou částku mám od „bulváru“ požadovat za informaci o identitě člověka?

Dotyčný přežil pád WTC v roce 2001, pád kavárny při teroristickém útoku v Marrákeši v roce 2011 i pád vlastního domu při tornádu v roce 2021…

Nejlepší odpověď
moravan

Spolupráce s bulvárem je obhajitelná pouze tehdy, když by šlo např. o zveřejnění kriminality politiků, soudců, státních zástupců nebo policistů. Ale obyčejní lidé, pokud se nedopustili zločinu, zasluhují mít klid.
Takže nic bych jim neřekl. To není otázka peněz, ale principu a svědomí.

Další odpovědi
Dochy

Tak teď je ještě otázka, jestli chceš mít někdy v budoucnu možnost se tomu člověku podívat zpříma do očí…
Samozřejmě je varianta že se s tím člověkem nějak domluvíš předem. Ale poštvat na něj hyeny když asi sám má starostí dost… Osobně bych to bral jako dost velkou podpásovku.

zjentek

Já bych chtěl tak třicet. Prostě napráskal bych ho min. za „výplatní lidovku“, jinak mlčím jako hrob!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

A takto, pratele, vypada lidska hyena…