pn65

Jakou/kterou autoškolu v Brně byste doporučili?

Díval jsem se na ceny autoškol, ale zajímalo by mě, která je podle vás solidní autoškola v brně, prosím napište mi vaši zkušenost, prosím jen pravdívé zkušenosti.

Původní dotaz
Jakou autoškolu v brně by jste doporučili?

Odpovědi
Arne1

Urbánek (bývalý motocyklový závodník) v Bystrci

Pruzkumnik

Já bych podruhý šel spíš do autoškoly co je víc ve středu až na jih brna
před lety jsme dělal autoškolu u navrátilových, instruktoři super, ale pak ty závěrečný jízdy, vypadalo to jako kdyby byl inspektor s majitelem autoškoly nějak domluvený, nemám na to důkazy ale u prvních jízdních částí zkoušek propadly všeci, u druhých jsme se už radši ani neptal, stejně mě to nedal..... prý příliš bezpečná jízda(přitom jsme jel tak jak jsme měl, provoz jsme nebrzdil, prostě za jedna), věřím že bych to dělal do teď kdybych na třetí opakované jízdě nejel po týpkovy co mu byl sebrán řidičák a dělal jízdy pro navrácení ŘP, no nevěděl nic, jízda hrůza, těch chyb co udělal na silnici, na konci jízdy mu řekl no když přimhouřím jedno očko....., pak jsme si přesedl z místa spolujezdce na místo řidiče no po odježdění mi to konečně dal no, závěrečky se dělali na Šumavské
když jsme to po té druhé jízdě „nedal“ tak jsme začal hledat negativní recenze, které ovšem nebyly, asi někdo smazal, jedinou co jsme našel byla na zpovědnici z roku 2012 kde se píše cituji
„Hlavně vřele nedoporučuju dělat autoškolu na Minské u pana Miloše Navrátila v Brně. Řidičák jsem ani na počtvrté neudělala. Vždycky Milošek zalezl do kanclu s komisařem, tak Milošku, mám ti je dneska všechny vyházet? Třikrát po sobě vyházel všechny od závěrečných zkoušek.“ dolů házím zdroj
je pravda že mi kancelář této autoškoly přišla dost arogantní a když jsme ty jízdy opakoval tak se mi skoro až vysmívali

já bych možná zkusil autoškolu Coo[L]
https://www.au­toskolacool.cz/
ale to je spíš můj výstřel do prázdna, nemám s touto autoškolou žádný zkušenosti

Zdroj: https://zpoved­nice.cz/detail­.php?statusik=336855