Minas

Jakého uchazeče byste preferovali?

Jste ředitel a přímáte nové zaměstnance. Co by hlavně rozhodovalo pro přijetí zaměstnance?

Odpovědi
Tw!st

Něco jiné, napište do komentářů.

praxe, přístup, způsob přemýšlení, chování,…

Dismas

Praxe v oboru

A rozhodně bych nepřijmul člověka, který píše nadšení s t.

tforro

Něco jiné, napište do komentářů.

Klidně uchazeče s věkem okolo 50-ti let na pečlivou kusovou práci. Mají dostatenou praxi, avšak ještě stále z nich nejsou nepohyblivý dědkové.

A naopak mladé uchazeče na sériovou výrobu, kde je potřeba udělat větší počet kusů.

anonym

Něco jiné, napište do komentářů.

do kanceláře ženu, která aspoň trochu vypadá, nemá malé děti a má praxi . ostatní jen s praxí, tzn. starší a tím pádem i zodpovědnější. pokud možno bych vynechal kuřáky (neplatil bych někoho za kouření a ne ho stále naháněl zašitého s cigárem). jsem ředitel a mohu ve svém týmu mít koho si vyberu a ne koho mi přikáže strana 🙂

Adamos00

Něco jiné, napište do komentářů.

Nuk nuk

Praxe v oboru

Honza5486656

Praxe v oboru

ivzez

Něco jiné, napište do komentářů.

Asi to záleží obor od oboru.

V některém oboru je podle mne lepší přijmout absolventa
bez praxe (bez chybných návyků) a zapracovat si ho podle potřeby…

V jiných oborech naopak starší zkušené zaměstnance
se „starou školou“, trpělivé, …

Lamalam

Natšení

Rozhodně bych preferovala natšení, zejména natšení pro rodný jazyk.