Avatar uživatele
Agneta

Jakého pejska si pořídit?

Jde mi jen o pohlaví a né o rasu.

Totiž mám obavy, že pes-samec pozná(očuchá), že jsem holka, a nebude mne třeba brát „tak vážně“ jako šéfovou…měla bych tedy brát raději fenku, a psů se vyvarovat?:DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, gagaga, marci1, gecco před 3482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Pořiď si raději micinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Banán88

s timto bych si hlavu nelamal, at pes ci fenka, budou majitele respektovat oba stejne. Co se tyce pohlavi, tak psi si vetsinou citove vice tihnou k chovatelce a fenky k chovateli, ale to je spise otazkou stranky citove a emocni (znam z vlastni zkusenosti), potvrdilo se mi to nejen u psu vseobecne, ale i u kocek.
Doplňuji:
V kazdem chovatelstvi tohoto typu, je vsak nutne, byt nejen spravedlivym pritelem onoho tvorecka, ale predevsim budete stale bojovat o misto vudce smecky, at uz to bude samec ci samice, budou mit obcas tendenci Vas umistit v zebricku pod sebe, at uz se to bude projevovat fyzicky ci jen v poslusnosti

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kup si nějakýho malýho smetáka, aby se ti vešel do kabelky, až budeš konat svoji oblíbenou činnost – šmejdění po krámech, to nebaví žádnýho psa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pořiď si pejska fenu, jednoznačně. Pes, když tě očuchá, tak je to v pohodě, ale když tě oš.uká (třeba nohu, víš jak) ,tak máš po autoritě.
Ovšem když si do budoucna pořídíš třeba i chlapa, kterej se k vám přidá a třeba bude mít ty správný „zvířecí instinkty“, tak se ti taky může stát, že tě ta čuba začne plně ignorovat ..takže těžko radit okolo respektu zvířat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,pes je schopen poznat toho,kdo je jeho vůdce,at je to pán ,či žena,
na tom nezáleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Pokud budeš vést správně výcvik, jako pána tě budou uznávat obě pohlaví !!

Jinak je ale vhodné počítat rovněž s investicemi, kdy tě fenka přijde dráž z hlediska veterinární péče – více viz moji odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-lepsi-23.

Zdroj: Vet.praxe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Michael13

Pokud nebydlíš v RD se zahradou, ale v bytě ve městě, tak raději žádného. Už tak jich je až moc. Zvlášť pokud si ho chceš pořídit hlavně jen proto, abys byla IN.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Jugar >>>> super sexistický fór („ať je to pán, či žena“)- pošli to feministkám, ale mně takhle psát nemusíš:DDD

před 3479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Psí kluk/hoka si svého pánička/paničku každopádně pořádně „očuchá“.Důležité je vytvoření ztahu,založeného na respektu,disciplíně a vzájemné důvěře.Pro obě pohlaví platí,že je potřeba trávit s nimi hodně času,nenásiným,ale důsledným výcvikem a laskavou péčí je naučit poslušnosti.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Díky, to by tak bylo…:D

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

plysovyho ! :p

  • iv-

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

plyšovýho nafukovacího?:DDD

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek