Flake

Jaké zvíře do bytu?

Chtěl bych nějaké zvířátko. Největším problémem je, že potřebuji co nejméně náročné a aby vydrželo i 14 dní bez společnosti. Mělo by se v klidu přitulit, ale žádný potkany nebo jiný krysy nechci. Nemělo by taky smrdět. Pejska bych bral, ale díky pracovní vytíženosti a častým odjezdům nemůžu brát s sebou. Taky by nemělo být náročné na terárko či akvárko. Přemýšlel jsem nad želvou, nebo něčím podobným, co neni nijak náročný, mrzí mě že nemůžu pejska, protože ty mám rád, ale malý byt a málo času…

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak si pořiďte manželku, nebo aspoň přítelkyni,,,

Další odpovědi
iceT

Kupte si nějaké plyšové zvíře,to vydrží bez společnosti i jídla mnohem,mnohem dýl.
Jako prominte,ale na co chcete zvíře,když na něj nemáte čas?

kapka

Želvy se pravidelně krmí, nemůžete je nechat o hladu 14 dní, to mi přijde dost dlouho, pokud tedy nejsou zrovna v zimním spánku.
Já bych Vám doporučovala hada, už staršího, ne úplné mládě, to byste musel také častěji krmit.
Někteří hadi jsou velmi klidní, nekousaví, můžete se s nimi i pomazlit.

dedeg

když se nechceš starat,jenom mazlit,tak jedině plyšáka.Zvířat­ko,manželka a přítelkyně vyžadují neustálou péči.

Zdroj: moje zkušenost

tuCZek

a co třeba AIBO věrný a poslušný,čistotný a nenáročný :)
http://www.you­tube.com/watch?v=i­ugI0M406Gg&fe­ature=related

venkovan

Vidím to na nějakou krajtu. Krmí se tak jednou za měsíc a ráda se přitulí ke krku či hrudníku. A zbytečně nemluví.

atriplex

Ptáci nepřipadají v úvahu, savci také ne. Jediné co můžete chovat jsou bezobratlí (pavouci, strašilky, kudlanky), plazi (hadi a ještěři) a obojživelníci (žáby, mloci).A také rybičky v akváriu jsou ideální. Jelikož nechcete náročného jedince na terárko (chápu prostor), tak připadají v úvahu jedině malé druhy. Ovšem skupiny živočichů, které jsem jmenoval nejsou mazlící typy. Pohladit se dají, ale rozhodně to není tak, že by kontakt s vámi vyhledávali.

dougie

Též doporučuju hada apod.(ale žere myši!)