Hawajka

Proč si na mě nemůže zvyknout moje morče?

Už nevím co mám dělat :( Má ze mě furt strach.
Už jsem se snažila aby si na mě zvynul podle příruček,ale stále nic. Potom jsem to skusila jako má kamarádka,ale stále nic.
Porad'te mi jak si na mě má zvyknout.....

Odpovědi
gecco

„Už jsem zkusila úplně všechno“ – z tohoto vyjádření je jasné, že´s nezkusila dohromady nic a neic o dané problematice nevíš…
:-OO
Napiš přesně

  • co jsi zkoušela
  • jak dlouho
  • kolik času denně mu věnuješ
  • jak je staré morče
  • jak jsi je získala
  • v jakém prostředí je chováš

Jamajka

Jestli máš morčíka nově pořízeného, nedivím se. Před třemi lety jsme si domů pořídili morče. Bálo se všeho, co se hýbalo nebo dělalo nepříjemné zvuky (vrzání dveří, kroky…). Dnes už se nebojí ničeho, snad kromě naší želvy. Andrew (tak se jmenuje) je moc hodný, mazlí se, a pořád má velkou chuť k jídlu :D :).
Trvalo aspoň měsíc, než se nechal poprvé pochovat v náruči. Dnes už nemá ke kleci přidělaná dvířka – nevyskočí, a když je zavřený, vzteká se :D.
Neboj, určitě si na tebe brzy zvykne.

anonym

Morče není pes,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-ma-na-me-zvyknout-morc

anonym

MÁ Z TEBE STRACH – UŽ SI ZVYKLO.
Doplňuji:
„zajímavá otázka“