V koupelně leze něco co se podobá mravenci (leze to i po zdi) nevím co to je a jak je možné že se to tam objevilo.

Může to být i tím, že venčím psy? (Nejsou moji) Nemůže to být z nich? (Ale mají ty bílé obojky)

Nejlepší odpověď
suaeda

Podívat se na to pod lupou a zjistit na internetu o co se jedná. V posledních letech se začínají opět objevovat různé potvory, které znali naši předci. Bohužel si ty mrchy zvykly na chemické látky, a zase se začaly dobře množit. Např. štěnice, které si domů můžeme snadno dovézt z nějakého hotelu.

Další odpovědi
ahold

Chtělo by to foto.
Napadá mě třeba rybenka (šupinuška). Mají rády právě koupelny, záchody.
Živí se roztoči, na člověka neútočí. 🙂
Doplňuji:
Zbynas možná myslí mravence Faraony. Jsou mrňaví, jakoby průhlední, nazrzlí. Ti se zdržují nejraději v kuchyních, špajzech – prostě u potravin.

bolak

Obojky nemají nohy.

Zbynas

To jsou takoví ty minimravenci, nevím teď jak se to jmenuje, měl jsem to taky. Platí na ně běžný postřik na hmyz.