Jindrich8

Které všechny časopisy existují zaměřený na LGBT?

Jaké všechny časopisy existují zaměřený na LGBT?

Prosím o názvy časopisů (tištěných)

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete módní časopisy pro gaye.

https://www.lu­i.cz/moda/item/5905-10-modnich-casopisu-ktere-by-mel-znat-kazdy-gay

Časopis LUI, Solidarita, Prague Pride Mag, Gay Magazin, Elle Man atd.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b&ei=mFf5WvqBG4-ukwWBgKvIDw&q=ča­sopisy+pro+ga­ye&oq=časopisy+pro+ga­ye&gs_l=psy-ab.12..0i22i30k1­.92248.94421.0­.97924.6.5.0.1­.1.0.117.556.0j5­.5.0....0...1c­.1.64.psy-ab..0.6.565..­.0.0.vb1tylJD3T0

Další odpovědi
autacek

Já bych doporučil Strážní věž, případně Bibli.

Emefej

Njedřív napiš, které časopisy ty sám odebíráš a odpovědi se potom možná dočkáš.

led

Okrem tlačených časopisov sú aj internetové stránky zameraná na LGBT, mimo nich informácie na túto tému dostanete aj v iných „No LGBT“ médiách
Pokiaľ chcete vedieť všetky tlačené médiá s týmto zameraním, zadajte si do vyhľadávača kľúčové slová: tiskové médiá LGBT.
Doporučenie: s vašou požiadavkou sa obráťte na distribútorov tlačených médií.