dust8

Jaké vitamíny a minerály dodají tělu škvarky?

Nejlepší odpověď
annas

Zajímavé informace o kdysi zatracovaném sádle a slanině či škvarcích najdete v odkazu. Platí všeho s mírou, ale jistým způsobem prospívají zdraví, pokud je snáší např. „žlučníkář“.

Protože ze zdroje nelze informace přebírat bez souhlasu majitele stránky, vkládám celkový odkaz na stránku Google. Dovíte se víc.

„Škvarky špatné na zdraví? Takto připravíte ty zdravou variantu škvarek a budete se pořádně divit, co to udělá s vaším tělem“

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=%C5%A1kcv­arky+a+vitam%C3%A­Don+A

Další odpovědi
da ny

Zdravější je sádlo 🙂
Ale škvarky chutné a toho serotoninu při jejich konzumaci :D

„Obsah živočišných tuků v něm je více než 88%, včetně nenasycených a nasycených kyselin, cholesterolu, minerálů (sodík, draslík, hořčík, fosfor, zinek, mangan, měď, železo, selén), vitamíny (A, B, D, E, C , PP) a bílkoviny. Je také bohatá na nenahraditelnou kyselinu arachidovou, která je nezbytná pro správnou konstrukci membrán odpovědných za fungování mozku, ledvin, jater, atd. Kromě toho obsahuje olejovou a kyseliny linolové. K udržení zdraví, krásy pokožky a pohody byste měli pravidelně užívat slaný tuk. Kalorie nejsou pro tuto postavu strašné, jestliže jíte dávkovaný přípravek, nemícháte se se zbytkem jídla.“
https://cs.pun­tomarinero.com/pork-lard-calorie-content-composition/