Čecho_slovák

Jaké vánoční dárky rádi dáváte/dostáváte?

Nejlepší odpověď
da ny

jiná odpověď

Na Vánoce to s dárky nijak nepřeháníme. Soustředíme se na narozeniny.
O zážitkové dárky nestojím/e (o zážitky se postará každý po svém).
Finanční i drobné dárky uvítají mladí.
Já už dávám přednost dárkům užitečným a potřebným. . Zbytečné věci není kam dávat (škoda peněz).

Další odpovědi
paul1

Finanční

Drap

jiná odpověď

Jakékoli. Člověk si přece dárky nevybírá, dostává je od někoho, z nějakého důvodu.
Dávám různé.

nyjono

jiná odpověď

Takové, které mi udělají raost, ale osobně z různých důvodů nepořídím.
Peníze nepočítám za dárek, bohužel i ty dostávám. Říká mi to, že se dárce ani moc nesnaží přemýšlet, co by někomu udělalo radost. Dát peníce je velmi jednoduché a snadné.
Není to jen o tom, něco dát, je to o tom, vymyslet to, co udělá tu radost. Vždyť je na to spousta času.
A to, co potřebuju koupím tak jako tak. Ne pro radost.

Čecho_slovák

Drape, vy jste musel mít blbé dětství nebo máte blbé stáří.