Avatar uživatele
Kepler

Jaké Vánoce byste si přáli?

Přeji všem právě takové! Zde pohlednice z mého království:

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Anizbor, johana 56, bolak, marci1, klumprt, rouzi, Rokio, Kulpix před 2689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rouzi

Klidné…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Klidné, bez hádek a v rodinné pohodě. Abychom těch pár dní byli spolu a všichni si uvědomili, že jeden na druhého se můžem spolehnout a navzájem se nikdy nedáme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Krásné, tiché, vonící jehličím, skořicí. V kruhu svých blízkých. 🙂♥
O Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani, stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým. Posílám jedno malé přání všem lidem dobré vůle.
Net
http://jpeg.cz/i­mages/2016/12/­23/zKhXj.jpg

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ozzius

Žádné, nejlépe bez dárků…
Prostě se sejít, povečeřet, podívat na nějaký hezký film, bez nějakého stresu z reakce obdarovaného.
Lidé by si měli být blízcí nejen o Vánocích, jak tomu mnohdy bývá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

S hrdličkama. Sice poserou co se dá, serou nejen okolo krmítka a je toho dost, když jsou tady 3× denně, ale zase je to pakové pěkné, když tam jen tak jsou …sedí, něco si asi promítaj..

…jo a ještě bych si přál, kdyby mně do Vánoc přišli všechny zásilky, jak bylo v mém plánu, bo to se jaksi zvrtlo. Kolik že je hodin sakra?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Společně s blízkými a prvně v novém bytě toužíme je prožít v pohodě, bez Jobových zpráv z blízkého okolí i vzdálených krajin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Pro sebe a svou rodinu především bez stresu, a pro všechny v klidu a míru, které by mohly klidně přetrvat i mnohem déle, než jen jeden den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Bez stresu a s ježíškem kdyby snad chtěl s námi povečeřet.A sa­mozřejmě v kruhu svých blízkých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nejlépe takové, abych o nich vůbec nevěděl, aby mi je nikdo nepřipomínal, prostě všední dny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pohodové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Ne jen vánoční svátky prožité ve zdraví a pohodě, ale i další dny přeji všem, takové, jaké by si přál, každý hodný a slušný člověk.

Upravil/a: Anizbor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mně by se líbily Vánoce kde by se v lese uříznul ježíšek a dárky by přines vánoční stromeček.

Tak děkuju za přání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miloslav

Křesťanské, v nejlepší církvi zvaná RODINA, kde hlavou církve je MUŽ, s jednou ženou ženatý, a nejstarší z Rodu muže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

cochee: já to mám jako singl zrovna tak, ale nevadí mi to.

před 2688 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek