Zlatý

Jaké Vánoce byste si přáli?

Přeji všem právě takové! Zde pohlednice z mého království:

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Klidné...

Další odpovědi:

Stříbrný

Klidné, bez hádek a v rodinné pohodě. Abychom těch pár dní byli spolu a všichni si uvědomili, že jeden na druhého se můžem spolehnout a navzájem se nikdy nedáme.

Zlatý

Krásné, tiché, vonící jehličím, skořicí. V kruhu svých blízkých. :-))♥
O Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani, stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým. Posílám jedno malé přání všem lidem dobré vůle.
Net
http://jpeg.cz/…

Pokročilý

Žádné, nejlépe bez dárků...
Prostě se sejít, povečeřet, podívat na nějaký hezký film, bez nějakého stresu z reakce obdarovaného.
Lidé by si měli být blízcí nejen o Vánocích, jak tomu mnohdy bývá

Zlatý

S hrdličkama. Sice poserou co se dá, serou nejen okolo krmítka a je toho dost, když jsou tady 3x denně, ale zase je to pakové pěkné, když tam jen tak jsou ...sedí, něco si asi promítaj..

...jo a ještě bych si přál, kdyby mně do Vánoc přišli všechny zásilky, jak bylo v mém plánu, bo to se jaksi zvrtlo. Kolik že je hodin sakra?

Zlatý

Společně s blízkými a prvně v novém bytě toužíme je prožít v pohodě, bez Jobových zpráv z blízkého okolí i vzdálených krajin.

Stříbrný

Pro sebe a svou rodinu především bez stresu, a pro všechny v klidu a míru, které by mohly klidně přetrvat i mnohem déle, než jen jeden den.

Bronzový

Bez stresu a s ježíškem kdyby snad chtěl s námi povečeřet.A samozřejmě v kruhu svých blízkých.

Stříbrný

Nejlépe takové, abych o nich vůbec nevěděl, aby mi je nikdo nepřipomínal, prostě všední dny.

Zlatý

Pohodové.

Pokročilý

Ne jen vánoční svátky prožité ve zdraví a pohodě, ale i další dny přeji všem, takové, jaké by si přál, každý hodný a slušný člověk.

Zlatý

Mně by se líbily Vánoce kde by se v lese uříznul ježíšek a dárky by přines vánoční stromeček.

Tak děkuju za přání.

Křesťanské, v nejlepší církvi zvaná RODINA, kde hlavou církve je MUŽ, s jednou ženou ženatý, a nejstarší z Rodu muže.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

cochee: já to mám jako singl zrovna tak, ale nevadí mi to.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1053
Zlatý marci1 846
Zlatý quentos 643
Zlatý iceT 621
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 473
Zlatý led 419
Zlatý gecco 414
Zlatý ivzez 397

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.