Kepler

Jaké Vánoce byste si přáli?

Přeji všem právě takové! Zde pohlednice z mého království:

Nejlepší odpověď
rouzi

Klidné…

Další odpovědi
klumprt

Klidné, bez hádek a v rodinné pohodě. Abychom těch pár dní byli spolu a všichni si uvědomili, že jeden na druhého se můžem spolehnout a navzájem se nikdy nedáme.

marci1

Krásné, tiché, vonící jehličím, skořicí. V kruhu svých blízkých. 🙂♥
O Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani, stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým. Posílám jedno malé přání všem lidem dobré vůle.
Net
http://jpeg.cz/i­mages/2016/12/­23/zKhXj.jpg

ozzius

Žádné, nejlépe bez dárků…
Prostě se sejít, povečeřet, podívat na nějaký hezký film, bez nějakého stresu z reakce obdarovaného.
Lidé by si měli být blízcí nejen o Vánocích, jak tomu mnohdy bývá

zjentek

S hrdličkama. Sice poserou co se dá, serou nejen okolo krmítka a je toho dost, když jsou tady 3× denně, ale zase je to pakové pěkné, když tam jen tak jsou …sedí, něco si asi promítaj..

…jo a ještě bych si přál, kdyby mně do Vánoc přišli všechny zásilky, jak bylo v mém plánu, bo to se jaksi zvrtlo. Kolik že je hodin sakra?

dudu

Společně s blízkými a prvně v novém bytě toužíme je prožít v pohodě, bez Jobových zpráv z blízkého okolí i vzdálených krajin.

Nuk nuk

Pro sebe a svou rodinu především bez stresu, a pro všechny v klidu a míru, které by mohly klidně přetrvat i mnohem déle, než jen jeden den.

jirka F

Bez stresu a s ježíškem kdyby snad chtěl s námi povečeřet.A sa­mozřejmě v kruhu svých blízkých.

cochee

Nejlépe takové, abych o nich vůbec nevěděl, aby mi je nikdo nepřipomínal, prostě všední dny.

Drap

Pohodové.

Anizbor

Ne jen vánoční svátky prožité ve zdraví a pohodě, ale i další dny přeji všem, takové, jaké by si přál, každý hodný a slušný člověk.

bolak

Mně by se líbily Vánoce kde by se v lese uříznul ježíšek a dárky by přines vánoční stromeček.

Tak děkuju za přání.

Miloslav

Křesťanské, v nejlepší církvi zvaná RODINA, kde hlavou církve je MUŽ, s jednou ženou ženatý, a nejstarší z Rodu muže.

Kepler

cochee: já to mám jako singl zrovna tak, ale nevadí mi to.