Allousek

Co dát blízkým k svátku?

Odpovědi
elkon

Nedostatečná informace. Záleží na věku a na pohlaví. K svátku se ale dávají jen drobnosti.

Drap

vodku a růži

alik360

Třeba bonboniéru. Nebo něco víc osobního.

Rokio

Například bonboniéru, hořkou čokoládu, květiny, či parfém.

Filip84

Obvyklým překvapením je champagneské:

„A co mé osobní sekretářce? To jsem já! Aha, ano, jistě: co mám dát vám? Nemusíte mi dávat nic. To nemusím, ale já bych rád. Ach, děkuji, no, vlastně cokoli. A to? No, rád bych se nechal překvapit. Mohl byste to překvapení specifikovat? Běžným druhem překvapení je champagneské.“

da ny

Neznám Vaše blízké, Vy byste měl/a…
Co je potěší, co jim chutná, co potřebují.. K svátku/jmeninám stačí i maličkost. Někdy si dospělí „jen“ popřejí, bez dárků. Jinde jsou jmeniny důležité, narozeniny si nepřipomínají.
Svou roli hrají i Vaše finanční možnosti.
Tady bych já, inspiraci nehledala ;)

cappuccino

Triletemu braskovi treba auticko a teticce nebo mamince kornout orisku.
Jinak i jedna ruze potesi!

JarkaHor

Konkrétní věc bych vybírala podle toho co má dotyčná/á rád, ale dost tady těch dárkových předmětů mají na nekupto.cz