Stříbrný

Jaké to je platit splátky úvěru nebo paušální výdaje?

Já jsem to ještě nikdy nezkusil. Nikdy jsem neměl půjčku a také nikdy jsem neplatil plyn, elektřinu, vodu a ostatní paušální výdaje.

Pokud někdo z vás tohle platí, jaké z toho máte pocity a co přitom cítíte?

A jak bych mohl přesvědčit otce, abych mohl alespoň platit část paušálních výdajů? Pro mě je naplňující něco platit, pokud to dělám pro někoho, zvláště pro rodinu. Považuji to za prestiž.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pocity mám úplně stejné, jako když jsi jdu koupit rohlík. Beru elektřinu, je logické že ji musím zaplatit. Stejné je to s plynem , vodou atd.

Další odpovědi:

Zlatý

Já myslel, že se podílíš na nákladech domácnosti?? Jinak žádnej extra pocit z toho že něco platím nemám. Zkrátka to tak je. Ale na druhou stranu... Mám rád přehled, takže jsem rád, že to "mám pod palcem" já. Popravdě mi připadá i praktičtější aby tyhle věci zastřešoval jeden člen domácnosti, takže se Tvému Otci nedivím. A trochu v tom chápu i Tebe ;-)

Stříbrný

Jedním slovem HROZNÉ!! Co kecám, je to ještě horší, než NEJHORŠÍ!!!
Jakékoliv byť jen pomyšlení na rozluku se svými penízky ve mne vyvolává nezměrnou zuřivost a touhu k VRAŽDĚ!! (Primárně k tomu, kdo platbu vyžaduje, ale klidně bych vzal šmahem i okolní nevinné, jak jsem v téměř berserkrovském rauši!) ;) :D :D

Penízky (tak jako všechno ostatní) patří MNĚ, nejkrásnějšímu, nejúžasnějšímu a nejskvělejšímu aliendronovi a nezměrná drzost, se kterou na mne chodí třeba telefonní společnosti, abych platil paušál za poskytované služby mne irituje NEPOPSATELNĚ!!!

Místo aby si vážili faktu, že jsem se milostivě uráčil použít jejich služeb mi sebevražedně posílají faktury, ale já jim to (jednou) spočítám, dobytkům! (doufám) ;) :D :D :D

TOLIK práce a úsilí mne to stálo, abych penízky shromáždil a oni na mne s fakturou, ts, ts, ts!!

Hele, kdybych byl nějaký Dochy, který má pod palcem FAKTICKY EXCELENTNÍ tiskařský provoz a vybavení, patřičné mistrovské tiskařské know-how a ostatní nutné náležitosti, MOŽNÁ by mne to tolik netrápilo. Ale NEJSEM Dochy a nedokážu vždy pohledávku vyřídit podvodem, násilím či jiným přijatelným způsobem, tak PROTO BĚSNÍM!! ;) :D :D

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

Rokio>>> K přesvědčování můžeš zkusit MNOHO metod. Např. zastrašováním, pěstí, nožem... eh, nechci se upsat xmrti, prostě použij HLAVU! ;) :D :D

Stříbrný

Rokio

Dochy: Platím příspěvek na domácnost a částečně i náklady na léčbu.

Stříbrný

Rokio

Drap: Jaké máš pocity, když si jdeš koupit rohlík?

Zlatý

Drap

Stejné jako když platím plyn, elektřinu, vodu a vše ostatní.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 984
Zlatý ivzez 485
Zlatý mosoj 483
Zlatý Hlada 312
Zlatý gecco 271
Zlatý annas 225
Zlatý Kepler 214
Zlatý standa 201
Zlatý led 200
Zlatý hanulka11 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.