ptáč

Jaké škvařené sádlo je nejlepší?

Mám strach kupovat něco levného se značkou Basic. Minule jsem cosi kupoval v Albertu a musel jsem to vyhodit.

Nejlepší odpověď
gecco

Já mám radši sádlo z vepřa, než z Basic(k)ové…
😉

Ještě se – jakžtakž dá sádlo Brick, ale stejně raději kupuju syrové sádlo u řezníka a škvařím si sám… Kromě sádla pak mám i škvarky…

Další odpovědi
anonym

neměj strach si vyškvařit sádlo sám. hřbetní, středně vysoké, bez kůže, kupuji za 40 kaček kilo. menší kostky, podlít vodou. budeš mít i škvarky a taková pomazánka, nebo teplé s čerstvým chlebem, to je v gastronomii extáze.
kupované snad ani není vyškvařené.

anonym

V těch obchodech moc kvalitu nenajdeš,páč ty čuníci jsolu krmeni směsmi,co obsahují růstové hormony a jainý svinstva.
Je lepší si najít soukromníka,co vepříky domácí má.

štamgast

  1. Nejlepší je domácí
  2. Můžu ti zaručit z vlastní zkušenosti, že značka Basic (Tesco Value, K Classic, Clever atd.) je levnější ale stejně kvalitní jako normální značky, protože oni si to nechávají vyrábět u těch známých výrobců (např. Kunín, Madeta atd.) ve velkém a proto to prodávají levněji.

zjentek

..ze starý kachny

marci1

Syrové, koupené u řezníka a doma škvařené. 🙂

ptáč

Aha