paul1

Jaké skóre se Vám podaří dosáhnout?

Já jsem po otestování zjistil skóre 6/2.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-kauzy-otestujte-se-poznate-nejvetsi-dezinformace-roku-2022-221398

Nejlepší odpověď
Filip84

7/1, tj. sedm správně, nevěděl jsem, kolik státních občanů Český republiky podporuje Ruskou federaci.

Jen bych rád podotknul, že většinu z těch aktérů dotazů neznám (asi tak leda toho Fialu poznám, podle rypáku) a „správně“ jsem odpověděl jenom logickou dedukci – z těch odpovědí to čiší „na sto honů“! 😅

Je to docela nechutná antipropaganda. Ne obsahem, formou – z toho bude akorát něco, jako vzdorokatholicismus v lidovém Polsku, nebo vzdoroalkoholismus v U. S. za prohibice. 🤦‍♀️

Další odpovědi
Pepa25

Všechny otázky jsem odpověděl správně. Ono je někdy až moc snadné se do vůdců „dezolátů“ strefovat, protože to jsou fakt tragikomické figuky, ale je otázka, jestli je to správná cesta. Moje zásada je odsuzovat konkrétní lži (třeba když Peterková šířila lež, že důchodci umírají po očkování proti koronaviru), ne lidi.

mvk

Odporné.

paul1

A proč? Že se snaží odkrývat „odporné“ a odsouzení hodné dezinformace, které uvádějí lidi
do zmatku a žití v omylu?

Filip84

paul: A komu se to snaží odkrývat, prosím tě? 🙄

V zásadě lze lidi rozdělit na dvě kategorie: na ty, kteří chtějí věřit, a na ty, kteří chtějí vědět, protože mezi věděním a vírou je naprostá a absolutní diarchie.

Předkládat fakta lidem, kteří chtějí věřit, je zbytečné, nesmyslné, ba až nebezpečné: je to akorát nasere. Proč? Protože je to nezajímá, oni se o ta fakta neprosí – pokud by změnili a chtěli vědět, najít fakta je opravdu to poslední.

Smyslem podobných „kvízů“ tak není „odkrývat … dezinformace“, smyslem podobnýho počínání je přetáhnout „drahé věštící“ na svou „víru pravou“, eo ipso, ten, kdo takový „kvíz“ vypracoval je naprosto „odporný a odsouzení hodný“, jako ten, kdo šíří „odborné a odsouzení hodné dezinformace“. Wille zur Macht, o nic víc, než o moc (a z ní plynoucí peníze) nejde.

Filip84

Errata:

  • pokud by se změnili a chtěli vědět …
  • ten, kdo takový „kvíz“ vypracoval, je naprosto „odporný a odsouzení hodný“, jako ten, kdo šíří odporné** a odsouzení hodné dezinformace“**

Dochy

Tenhle test je ale opravdu odpornej. Tváří se jako test, ale je celej postavenej tak aby jen předával informace. Doufám že pravdivé, ale stejně. Sám o sobě používá poměrně hnusnou vymejvací techniku.
U testu bych například předpokládal, že tam budou otázky, které může zodpovědět člověk s běžným přehledem. Tady ale bude správné odpovědi znát jen ten, kdo se danou situací-osobou opravdu zabýval, nebo ten kdo to zkrátka odhadne na základě absurdity těch ostatních odpovědí či proklamovaného zaměření „testu“.
Navíc jej dělal po technické stránce nějakej břídil. viz všechny otázky mají číslo 1, pod kazždou je tlačítko vyhodnotit test..... no paskvil.
Celkově: „Prasárna“ seznam má u mně zas jeden černej puntík ☹

Filip84

Dochy: Přesně! 👍👍👍

Proč, sakra, genetičtí ingénieuři a návrháři kotlů nemohou dělat svou práci a nemontovat se do čehokoli, co není technické, když svým zupáctvím akorát všecko zhorší!? 🤦‍♀️