jirka F

Jaké příchutě volně prodejných čokolád máte nejradši?

U mě vede oříšková, ale nepohrdnu ani hořkou příchutí.

Odpovědi
Emefej

Čokoládová.

elkon

Jedině Studentská pečeť. Ale ta správná, původní, hořká čokoláda.

zjentek

Volně prodejné nejsou nic pro mě, jedině na předpis.

cochee

Jakoukoliv (hořkou) z produkce J. D. Gross, k dostání v jednom z našich větších potr. řetězců. Bohužel začli dělat i mléčné srágory, tak ty samozřejmě ne, jen hořké a čím víc voltů mají, tím lépe. Myslím, že nejradši mám s pomerančovou kůrou. Tyhlety jsou rozumný kompromis kvalita × cena a když se jednou za čas octnou v akci, neváhám jich mít ve vozíku 10 kousků.